O nas

Jesteśmy przekonani, że każdy marzy o olśniewającym uśmiechu i zdrowych zębach, dlatego chcąc pomóc Państwu właściwie o nie zadbać i regularnie kontrolować ich stan witamy na stronie internetowej Ortodoncji - czyli Specjalistycznego Gabinetu Ortodontycznego, który jest komfortową i nowoczesną placówką medyczną, stosującą indywidualne podejście do każdego pacjenta. Zapewniającą usługi profesjonalnego zespołu i wysoką jakość opieki medycznej, wspierającą pacjenta w przekonaniu, że leczenie ortodontyczne służy nie tylko zachowaniu zdrowia zębów, przyzębia, stawów skroniowo-żuchwowych ale także dobremu samopoczuciu, niwelowaniu niektórych wad wymowy, estetycznemu wyglądowi uśmiechu, a ówcześnie nawet modzie!

Wizyta w naszej Przychodni pozwoli na dokładną konsultację lekarską i dobranie odpowiednich metod leczenia. Wszelkie sugestie i oczekiwania pacjentów są dla nas priorytetem, gdyż prowadzą do najlepszego efektu i pełnego zadowolenia.

Nasz zespół ortodontów leczy według najwyższych standardów światowych, przy czym stale podnosi swoje kwalifikacje zarówno w ośrodkach krajowych, jak i zagranicznych, wykorzystuje nowoczesny sprzęt medyczny, stale wdraża nowinki techniczne, aby zapewnić jak najlepsze efekty.

Stworzyliśmy miejsce, w którym znajdują się specjalistycznie wyposażone gabinety, umożliwiające naszym lekarzom leczenie oparte na wysoko zaawansowanych technologiach diagnostycznych i zabiegowych, a Państwu zapewniające komfort oraz profesjonalne leczenie. Zajmujemy się profilaktyką i leczeniem wad zgryzu oraz wad szczękowo-twarzowych u dzieci, młodzieży i dorosłych, a także zachowawczą ortopedią szczękową. Wykonujemy również zabiegi higieniczne i profilaktyczne. Dbamy nie tylko o najwyższą jakość naszych usług, ale również o ich przystępność, terminowość.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, a także na bezpłatne konsultacje. Zapewniamy jednocześnie, że nasza dotychczasowa działalność pozwoliła nam zdobyć doświadczenie i zyskać renomę na rynku usług ortodontycznych. Dobra opinia pacjentów zaowocowała stale się zwiększającym gronem osób, które wybierają Ortodoncję - Specjalistyczny Zakład Ortodontyczny, by uzyskać profesjonalną pomoc i olśniewający uśmiech.


CopyRight © ortodoncja 24 - Wszelkie prawa zastrzeżone